Spotkanie autorskie z Rafalem Witkiem

Dzisiaj, tj. 16 marca 2024 roku, mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować niezwykłe spotkanie autorskie z Rafaelem Witkiem – pisarzem wierszy i książek dla dzieci. To było prawdziwie magiczne wydarzenie, które przeniosło nas w świat opowieści i wierszy pana Witka.

Spotkanie odbyło się podczas zajęć szkolnych o godzinie 11:30. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym spotkaniu. Była to doskonała okazja nie tylko do wysłuchania inspirujących opowieści, ale także do zadawania pytań i osobistego poznania twórcy.

Dzieci były niezwykle aktywne, słuchając autora z zainteresowaniem i samodzielnie zadając pytania. To niezapomniane wydarzenie na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Serdecznie dziękujemy za udział w tym niezwykłym spotkaniu!