IQ szkoła pamięci.

W dniu 28 stycznia 2017 roku zajęcia starszej grupy poprowadziła zaproszona przez naszą szkołę Pani Marzena Markiewicz, która zawodowo prowadzi kursy dla dzieci mające na celu zwiększenie ich możliwości poznawczych. Jej prywatna szkoła pamięci dla dzieci, młodzieży i dorosłych (www.szkola-pamieci.pl) ma na celu poprawę koncentracji uwagi, wzrost szybkości i jakości zapamiętywania i przyswajania  wiedzy oraz naukę szybkiego czytania. Na dwugodzinnej prelekcji mieliśmy okazję zapoznać się wraz z dziećmi z efektami jej pracy – np. między innymi dzieci bez większych problemów nauczyły sie w 15 minut prawie całego alfabetu Morse’a, gdzie przeciętnemu dorosłemu zajmuje to szkolenie około 3 miesięcy! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i dziękujemy za bardzo interesujący wykład. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję się spotkać i zaczerpnąć więcej z Pani wiedzy!