Magdalena Rahman

Członek Zarządu i Nauczycielka Grupa 6. Orły

Magdalena Rahman jest od tego roku szkolnego nauczycielka w nowej grupie Orły oraz koordynatorem do spraw nauczycieli w zarządzie szkoły. Przyjechała do Holandii w 2014 roku z niewielkiej miejscowości z podlasia, Wysokiego Mazowieckiego. Wtedy również zaczęła się jej przygoda w PS Nijmegen –  Arnhem, gdyż dwójka jej dzieci podjęła tam naukę. Przez rok przyjeżdżała do szkoły jako rodzic, a potem została nauczycielem, członkiem zarządu, sekretarzem szkoły.

Przed przyjazdem do Niderlandów pracowała ponad 10 lat jako nauczyciel matematyki w Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem. Tam uzyskała stopień nauczyciela mianowanego i rozpoczęła staż na nauczyciela dyplomowanego. Obecnie próbuje powrócić do swojego zawodu w Holandii.

Zainteresowania

  • Podróżowanie
  • Literatura
  • Kino i teatr

Wykształcenie

  • Mgr matematyki
    • Uniwersytet w Białymstoku