Polentocht te Driel 2021

We nodigen iedereen uit om deel te nemen aan de Polentocht te Driel (georganiseerd door Luctor et Emergo) op 11 september 2021, ter nagedachtenis aan de gevechten aan de oevers van de Rijn in september 1944 aan het einde van de Tweede Wereldoorlog.

Dit evenement organiseert wandeltochten langs de Rijn langs verschillende routes. Tijdens zo’n reis bezoek je de gedenktekens waar de geallieerden een felle strijd hebben geleverd met de Duitse onderdrukkers.

Meer informatie en de mogelijkheid om je aan te melden voor een van de routes vind je op polentochtdriel.nl.

Vanuit de Poolse School Nijmegen-Arnhem stellen we voor, op vrijwillige basis, om samen te komen in Driel en gezamenlijk de 6 km lange route te lopen. De school betaalt de deelname van onze leerlingen.

Als je mee wilt doen, kom dan naar onze afspraakplaats:
Wanneer: 11 september 2021 om 10:15 uur
Waar: De Oldenburg, Hofplein 1, 6665 DH Driel

Tot ziens

Evenement verslag en foto’s