Polentocht w Driel 2021

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego udziału w Polentocht Driel (organizowanego przez Luctor et Emergo), 11 września 2021, by upamiętnić walczących na brzegach Renu we wrześniu 1944 r pod koniec II wojny światowej.

W ramach tej imprezy organizowane są piesze wycieczki wzdłuż Renu różnymi trasami. W trakcie takiej wycieczki odwiedza się pomniki pamięci, gdzie alianci stoczyli zaciekłą walkę z niemieckimi ciemiężycielami.

Więcej informacji i możliwość zapisania na jedną z tras na polentochtdriel.nl.

W ramach polskiej szkoły proponujemy spotkać się w Driel i maszerować razem najkrótszą trasą 6 km. Szkoła opłaci udział naszych uczniów.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, przyjdź na miejsce zbiórki:
Kiedy:
11 września 2021 o 10:15 rano
Gdzie: De Oldenburg, ulica Hofplein 1, 6665 DH Driel

Do zobaczenia

Relacja z wydarzenia i zdjęcia