16 grudnia 2017 Spotkanie Bożonarodzeniowe.

 W polskiej tradycji  Święta Bożego Narodzenia, a zwłaszcza wieczór wigilijny stanowi bardzo istotny element kultury. Każdy region Polski, a nawet każda osobna rodzina posiada własny, niepowtarzalny sposób spędzania tych chwil połączony jednakże wspólnym dzieleniem się opłatkiem oraz śpiewaniem polskich kolęd. I my w naszej szkole również przy stole pełnym tradycyjnych wigilijnych potraw przygotowanych przez rodziców podzieliliśmy się opłatkiem. Nie zabrakło barszczu z uszkami, pierogów z grzybami, pasztecików, przepysznych sałatek oraz aromatycznych pieczonych jabłek. A po posiłku do wszystkich grzecznych dzieci z naszej szkoły przyszedł Gość Specjalny – dla jednych Święty Mikołaj, dla innych Gwiazdor – z workami pełnymi prezentów! A że wszystkie nasze pociechy były wyjątkowo grzeczne – wszystkie dzieci dostały wspaniałe prezenty!                                                                                                                                                                    WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO 2018 ROKU!!!