18 listopada 2017 Andrzejki.

Na tegorocznej zabawie andrzejkowej – Balu Kapitana, pełnym niespodzianek, niesamowitych opowieści i przygód morskich, bawili się wszyscy: piraci i piratki, królewny i Spidermany, zarówno dzieci, jak i dorośli. Na twarzyczkach nie tylko najmłodszych czarodziejsko pojawiły się motylki, kwiatki, trupie czaszki, co tam sobie każdy wymyślił.

 Rozbawione dzieciaczki chętnie brały udział w konkursie na budowę najwyższej wieży z rolek po papierze toaletowym, którą później mogli zburzyć atakiem worekczków z grochem.

Pan Kapitan wraz ze swoją papugą opowiadał niesamowite legendy morskie – m.in. dlaczego woda w Bałtyku jest słona – wszyscy słuchali z zaciekawieniem, aż papuga uciekła z klatki z wrażenia i ku uciesze dzieci latała wokół i siadała dzieciom na ramionach i głowach. Po tańcach i zabawach magicznie zniknęły w brzuszkach wszystkie przygotowane przez naszych rodziców pyszności, a po całej zabawie wszystko migiem było posprzątane. Drodzy Rodzice, Nauczyciele – dziękujemy Wam za pełne zaangażowanie – jak co roku nie zawiedliście!