15 marzec 2015 Wierszowisko

15-te, jubileuszowe Wierszowisko w Malden już za nami. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy – atmosfera jak zawsze była niesamowita! Wystepy indywidualne z naszej szkoły w kategorii dzieci lat 7-9 rozpoczęli Ania oraz Julek, którzy pięknie się zaprezentowali.

2015-03-15 13.48.33
Po krótkiej przerwie wystąpili kolejni uczeniowie naszej szkoły (dzieci 4-6 lat) – Oskar oraz Oliwier, z którego jesteśmy szczególnie dumni, gdyż recytacją wiersza Danuty Wawiłow pt. „Szybko” zdobył pierwsza nagrodę w swojej kategorii! Serdecznie mu gratulujemy!!! Po krótkiej przerwie, podczas której wspólnie śpiewaliśmy piosenki, miały miejsce występy grupowe. Uczniowie naszej szkoły w tym roku przygotowali przedstawienie pt. „Trójkątna bajka” Danuty Wawiłow. Wszyscy świetnie się bawiliśmy!

2015-03-15 16.35.27
Po występach organizatorzy z okazji okrągłego Jubileuszu Wierszowiska ufundowali tort, który po długich i wyczerpujących występach smakował wyśmienicie. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się na Wierszowisku w takim samym, a nawet większym gronie!