Nagroda Konsula na Wierszowisku 2013!


24 marca nasza szkoła wzięła udział w Festiwalu Poezji Dziecięcej Wierszowisko 2013, organizowanym juz poraz trzynasty w Malden. Ośmioro dzieci (Melanie i Michelle van Hoorn, Thomas i Martin Bruns, Mati Davidson, Julia Werner, Basia Goedknegt i Oscar Rikken) reprezentowało z dumą naszą szkołę i ich trud został wynagrodzony – pani Konsul wręczyła nam specjalną nagrodę! Radość była nie do opisania, ten jeden moment triumfu na scenie i uśmiechy na twarzach naszych dzieci! Było warto – juz czekamy na zmagania w przyszłym roku!!! A „przy okazji” – nasze dzieci recytują Brzechwę, Tuwima i inne klasyki. Łezka w oku się kręci….
Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy organizatorom za wspaniałą imprezę!

Nasz występ do obejrzenia tutaj:
Wystep Wierszowisko 2013